FBC TJ Tatran Litovel

Starší žáci
Starší žáci hrají tuto sezónu OL ligu.

12.12.2011 - Starší žáci včera ospalým výkonem nedosáhli ani na jeden bod a v tabulce jim patří předposlední příčka. V prvním zápase
                        podlehli domácímu týmu FbC RG Playmakers Prostějov 2:4 a v druhém zápese prohráli také o dvě branky s týmem FBC
                        Lipník 4:6.

20.11.2011 - Starší žáci včera podruhé v sezóně bodovali a posunuli se na sedmé místo v tabulce. V prvním zápase porazili
                        SK K2 Sportcentrum Prostějov 4:2 a ve druhém zápase podlehli prvnímu Uničovu 2:4.

30.10.2011 - Starší žáci vyšli v sobotu opět bodově naprázdno. Ani znatelně zlepšený výkon další body nepřinesl. Zápas proti FBS Olomouc
                        byl herně vyrovnaný, ale lepší koncovku prokázal soupeř. Litovel - Olomouc 1:3. S druhým týmem soutěže Šumperkem naši
                        také dokázali držet krok, ale soupeř tvrdě trestal osobní chyby a nakonec vyhrál 5:1.

16.10.2011 - Starší žáci dnes poprvé bodovali. Díky velice dobrému týmovému výkonu porazili v prvním zápase Přerov 3:0. Druhý zápas
                        už jim tak dobře nevyšel. Proti Lipníku byli naši žáci lepším týmem, ale po velkém množství neproměněných šancí si tři
                        body za vítězství připsal soupeř. Litovel - Lipník 3:4. I když prohra proti Lipníku zamrzela, tak předvedené výkony jednotlivých
                        hráčů a potažmo celého týmu potěšily.

2.10.2011 - Starším žákům se nepovedlo ani v druhém kole vybojat bod. Zápas s Prostějovem začali lépe naši, ale soupeř gólovou
                    smrští v druhé třetině vývoj zápasu otočil na 5:1. Poslední třetinu sice naši ovladli v poměru 3:0, ale zápas skončil jejich prohrou
                    4:5. Proti favorizovanému Šumperku se ze začátku naši drželi, ale pak polevili a soupeř tvrdě trestal. První třetinu vyhrál Šumperk
                    4:0. Drohou naši zvládli velice dobře. Vyhráli ji 1:0. Ale v posledním dějství opět úřadoval domácí Šumper a zápas vyhrál 7:1.

19.9.2011 - Starší žáci nezvládli vstup do nové sezóny a oba úvodní zápasy prohráli. Týmu FBS Olomouc podlehli 1:3 a florbalistům
                    z Mohelnice dokonce 1:8. Jak skóre napovídá, hlavním problémem našich hráčů byla koncovka.

------------------------------------------------------------------------------sezóna 2011/2012-------------------------------------------------------------------------------