FBC TJ Tatran Litovel

Muži
Muži hrají tuto sezónu OL ligu.

9.1.2012 -  Muži v sobotu odehráli další zápasy OL ligy. V prvním souboji remizovali s týmem FBS Olomouc 4:4 a ve druhém podlehli Mohelnici
                    6:3. Po polovině sezóny tak jsou naši muži na poslední příčce ligové tabulky. Na předposlední Playmakery ztrácí dva body a na devátý
                    Spartak Přerov body tři.

28.11.2011 - Muži konečně po dlouhé odmlce dokázali bodovat. Včera na domácí palubovce remizovali s týmem FbC Orel Hranice 2:2
                       a ve druhém zápase podlehli Starhillu 4:8. S celkovými dvěma body se krčí na předposlední příčce ligové tabulky.

25.10.2011 - Muži o víkendu vyšli opět naprázdno. Jejich střelecká a zároveň i bodová mizérie pokračuje. Mohelnici podlehli 2:8 a s hráči
                        Beerboys Libina prohráli 4:8. V příštím kole hrají derby se Starhillem, tak doufejme, že se objeví další body do tabulky.

9.10.2011 - Muži dnes doma předvedli střeleckou impotenci. V první zápase podlehli týmu SK K2 Sportcentrum Prostějov 5:0 a ve druhém
                    Asperu Šumperk 6:1. Jeden gól ze dvou zápasů je opravdu málo. Přitom první zápas byl vyrovnaný a chvílemi měli naši muži
                    i herní převahu, ale hraje se na góly.

25.9.2011 - Mužům se vstup do nové sezóny moc nepovedl

Naši muži dnes odehráli první dva zápasy nové sezóny a vybojovali v nich pouze jediný bod. V prvním zápase proti Playmakerům
                    z Prostějova padl první gól až v samém závěru druhé třetiny z hole našich hráčů. Ve třetí třetině se dostali naši muži do vedení
                    3:1, ale v závěru zápasu o náskok přišli. utkání skončilo smírně 3:3.
                        Začátek zápasu s Olomoucí byl vyrovnaný, ale vůle zvítězit byla více vidět na hráčích Olomouce. Druhou třetinu poznamenalo
                    velké množství chyb na straně Litovle a tak do třetí části hráči nastupovali za stavu 6:1 pro Olomouc. V ní se naši snažili nepříznivé
                    skóre zkorigovat, ale moc se jim to nepodařilo. Konečný výsledek byl 8:4 pro Olomouc.

FBC TJ Tatran Litovel - FbC Playmakers Prostějov B    3:3
                    FBC TJ Tatran Litovel - FBS Olomoc B    4:8

28.8.2011 - LFT 2011

Včera se konal další ročník Litovelského florbalového turnaje. Učastnilo se ho pět týmů (FBC Starhill, TJ Kelč, FBC Uničov,
                    FBC Jeseník a domácí Tatran) a hrálo se každý s každým. Turnaj je brán jako zábava než se rozběhnou tvrdé boje v ligové sezóně.
                    Nejlépe se sturnajem vypořádal tým z Kelče, když nezaváhal ani v jednom zápase a zaslouženě si odvez pohár pro vítěze. Na druhém
                    místě skončil tým Starhill ze Šternberka a třetí místo obsadili hráči z Jeseníku. Našim hráčům se podařilo vyhrát jen jednkrát a skončili
                    tak na čtvrté pozici. Poslední skončil tým z Uničova bez jediného bodu.

------------------------------------------------------------------------------sezóna 2011/2012-------------------------------------------------------------------------------

17.4.2011 -    Muži si v posledním kole zajistili konečnou 6. příčku

Minulou neděli odehráli naši muži poslední kolo OL ligy. Jistou měli 8. pozici a pokud chtěli pomýšlet na vyšší posty, tak museli
                        bodovat. Soupeře neměli lehké Mohelnici a Jeseník.

Pro Mohelnici to byl poslední zápas sezóny. Poslední dobou se Mohelnici nedařilo, ale v předchozím zápase porazili Lipník 6:2.
                        Zápas začala lépe Mohelnice, když se ve 4. minutě prosadila v oslabení. Hra byla vyrovnaná a nebyla nouze o zajímavé šance.
                        V 8. minutě srovnal na 1:1 Ondra Frank. Tímto výsledkem skončila první třetina. Ve druhé třetině se opět prosadila Mohelnice
                        ve 4. minutě, ale srovnáno bylo již za 2 minuty díky Martinu Štopplovi. V 9. minutě se Mohelnice opět dostala do vedení, jenže to
                        jí vydrželo opět jen 2 minuty. Srovnával Ondra Frank. Po dvou třetinách tak bylo skóre nerozhodné 3:3 a rozuzlení přinesla poslední
                        třetina. Hned po minutě se Mohelnice dostala do vedení 4:3. Čas plynul a skóre se pořád neměnilo. Až v čase 8:45 se Mohelnice
                        dostala do dvoubrankového vedení. Mohelničtí věřili, že si tímto gólem zajistili vítězství, ale netušili co je v následujících 3 minutách
                        čeká. 9:32 Jirka Klega snižuje na 4:5. 9:41 Jirka Pischl vyrovnává na 4:4 a Mohelnice si bere oddechový čas. Následuje tlak
                        Mohelnice, závar před litovelskou bránou a rychlý brejk litovelského kapitána Martina Štoppla, který nekompromisní střelou z levé
                        strany do pravého horního rohu brány, dostává Litovel do vedení 5:4. Čas 11:02. Mohelnice v poslední minutě zkouší vše co se dá,
                        ale její ambice na srovnání utnul v čase 11:55 Jirka Pischl střelou do prázné brány. Po napínavém závěru Litovel porazila Mohelnici
                        7:5.

Jeseník chtěl našim mužům oplatit minulou porážku 4:3 a za tím to cílem vykročil velice svižně již od začátku utkání. Než se naši
                        pořádně zorientovali, tak se míček třepetal v litovelské bráně. Čas utkání 0:23. Rychlý gól naše ovšem probudil a po zbytek třetiny
                        již byli Jeseníku vyrovnaným soupeřem. I přes velké šance na obou stranách další gól první třetina nepřinesla. Jako přes kopírák
                        by se dala označit druhá třetina. Jeseník v čase 1:05 potrestal vyloučení Radka Binara a další góly už nepadly. Po dvou třetinách
                        by stav utkání 2:0 pro Jeseník. Nechtělo by se věřit, ale tak jak tomu bylo na začátku první i druhé třetiny, bylo tomu i na začátku
                        třetiny třetí. Čas 0:56 a Jeseník vede 3:0. V polovině posledního dějství Jirka Pischl vykřesal naději, ale další gól už nepadl.
                        Jeseník tak vyhrál díky bleskovým začátkům třetin 3:1 a ukázal, že konečná 2. příčka mu patří oprávněně.

Naši muži si výhrou nad Mohelnicí zajistili konečnou 6. příčku. Nebýt kontumace hned v úvodu sezóny byli by na 5. místě, ale
                        na to se nehraje. I tak je 6. místo pěkné a poukazuje na odvedenou práci během sezóny. Všem kteří se na tom podíleli patří
                        velký dík.
                                    J.Skála

FBC TJ Tatran Litovel - FBC Sokol Mohelnice    7:5 (1:1, 2:2, 4:2)
                        FBK Jeseník - FBC TJ Tatran Litovel    3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Sestava: G-Skála Jiří, C-Štoppl Martin, Klega Jiří, Pischl Jiří, Frank Marek, Frank Ondřej, Binar Radek, Trávníček David, Maksant
                                          Jindřich, Říha Lukáš

26.3.2011 -   Muži doma otočili zápas a celkově vybojovali 6 bodů

Minulou neděli naši muži doma sehráli předposlední kolo OL ligy. První zápas nastoupili proti týmu FbC Playmakers Prostějov
                        a ve druhém proti poslednímu Lipníku.

Zápas proti Prostějovu začal pro naše velice smolně. Hned po buly se podařilo Markovi Frankovi vystřelit. Míček proletěl kolem
                        prostějovského brankáře a díky posunuté střední síťce se odrazil od zadní tyčky ven z brány. Hráči se začali radovat, ale rozhodčí,
                        který stál kousek od brány, nepochpitelně gól neviděl. Prostějovští hráči se ihned vrhli do protiútoku a tečovanou střelou se dostali
                        již po 16 vteřinách do vedení. Tato situace naše hráče velice rozladila a Prostějov toho využil. V čase 1:42 vstřelili hráči Prostějova
                        další gól. Naši se nemohli dostat do tempa zápasu a nedařilo se jim v koncovce. V 8. minutě dostali na 3:0 a situace začala
                        vypadat špatně. Ve druhé třetině se naši konečně začali dostávat do tempa a v polovině třetiny Jirka Pischl snížil na 1:3. Ze zápasu
                        se pomalu stávala vyrovnaná partie. Druhá třetina se pomalu chýlila ke konci a Ondra Frank 10 sekund před sirénou snížil na 2:3.
                        Na začátku třetí třetiny se po 24 sekundách trefil Jindra Maksant a začínalo se od "nuly". Jenže netrvalo dlouho (přesněji 17 sekund)
                        a kapitán Martin Štoppl poslal Litovel do vední. Naši se dostali do psychické výhody a začali soupeře přehrávat. V 5. minutě se
                        prosadil ještě Marek Frank a určil tak konečné skóre na 5:3 pro Litovel. Diváci, kteří na tento zápas přišli, určitě nelitovali.

Lipník potvrdil v minulém kole stoupající formu prvním vítězstvím a proti našim chtěl opět bodovat. Naši hráči nechtěli připustit
                        zaváhání, ale nedůsledností a chybami darovali Lipníku dost šancí. Naši se dostali do vedení již ve 3. minutě díky Marku Frankovi.
                        Na začátku 8. minuty se odrazil míček nešťastně od nohy našeho Davida Trávníčka do brány a bylo srovnáno. Ovšem hned po buly
                        poslal naše opět do vední Jirka Pischl. Do konce třetiny Lipník ještě vyrovnal, a tak bylo skóre po prvím dějství nerozhodné.
                        Po 29 sekundách druhé části poslal do vedení Litovel opět Jirka Pischl. Pak se prosadili Ondra a Marek Frankovi a znovu Jirka
                        Pisch. Do konce sirény se Lipníku podařilo vsítit je jeden gól a třetina skončila 4:1 pro Litovel. Ve 2. minutě třetí třetiny vstřelil gól
                        Jirka Klega a Litovel vedla 7:3. Ale Lipník opět snížil na 7:4. V polovině třetiny se prosadil "smolař" z první třetiny David Trávníček.
                        8:4. V 9. minutě byl vyloučen za sekání Lukáš Říha a následně za nedovolenou vzdálenost Jindra Maksant. Lipník přesilovku
                        5 na 3 blekově využil, ale v pokračující přesilovce 5 na 4 se už hráči Lipníku neprosadili. Poslední slovo měli hráči Lipníku.
                        12 sekund před závěrečným hvizdem snížili na konečných 8:6.

Mužům se podařil důležitý krok a před posledním kolem mají jistou nejhůře 9. příčku v konečné tabulce. Držme jim palce,
                        ať se jim podaří dosáhnout na vyšší umístění.
                                                                                                        J.Skála

FbC Playmakers Prostějov B - FBC TJ Tatran Litovel    3:5 (3:0, 0:2, 0:3)
                        FBC Hunters Lipník - FBC TJ Tatran Litovel    6:8    (2:2, 1:4, 3:2)

Sestava: G-Skála Jiří, C-Štoppl Martin, Frank Marek, Maksant Jindřich, Trávníček David, Mlatečka Milan, Frank Ondřej, Pischl
                                          Jiří, Klega Jiří, Říha Lukáš, Binar Radek

13.3.2011 -    Muži přivezli domů další 3 body

Minulou sobotu sehráli naši muži v Uničově další dva zápasy v rámci OL ligy. V prvním zápase se střetli se Spartakem Přerov
                        a v druhém s domácím týmem.

V minulém zápase proti Přerovu naši překvapivě vybojovali výtězství 4:2 a Přerov měl tedy co oplácet. Utkání začalo opatrně
                        na obou stranách. Sezóna se už pomalu blíží ke konci a body jsou potřeba. Opatrná hra přinesla v první třetině jen jeden gól.
                        V páté minutě poslal do vedení Litovel Marek Frank. Na začátku druhé třetiny Přerov dokázal srovnat na 1:1, ale naše hráče to
                        spíše vyburcovalo. Milan Mlatečka vsítl dva góly, Lukáš Říha jeden, Jiří Pischl jeden a skóre bylo po dvou třetinách 5:1 pro Litovel.
                        Poslední část už byla opět vyrovnanější. Přinesla jeden gól na každé straně. Z našich se trefil opět Milan Mlatečka a dovršil tak
                        svůj hattrick. Litovel - Přerov 6:2

První Uničov si případným vítězstvím mohl téměř zajistit postup do 3.ligy a to se mu také podařilo. Uničovští předváděli pěknou
                        kombinační hru a několikrát se jim, podařilo naše hráče vyšachovat. První třetina skončila 3:0 pro Uničov a druhá dokonce 4:0.
                        Až ve třetí třetině byli naši hráči vyrovnaným soupeřem, ale i tak ji prohráli 3:2. Konečný výsledek Uničov - Litovel 10:2.

FBC Spartak Přerov - FBC TJ Tatran Litovel    2:6 (0:1, 1:4, 1:1)
                        FBC ZŠ U Stadionu Uničov - FBC TJ Tatran Litovel    10:2 (3:0, 4:0, 3:2)

Sestava: G-Jakub Valouch, C-Martin Štoppl, David Trávníček, Jiří Klega, Milan Mlatečka, Lukáš Říha, Jiří Pischl, Radek Binar,
                                          Marek Frank

23.2.2011 -   Mužům se podařilo opět bodovat a posunuli se na 8. místo

V neděli pořádali naši muži další kolo OL ligy. V prvním zápase se střetli s týmem FBC Starhill a druhý zápas přinesl derby
                        s FBS Olomouc B.
                            Zápas proti Starhillu se našim nepovedl. Někteří hráči nedbali pokynů a zbytečně tak přicházely chyby. Hráči Starhillu
                        předváděli pěknou kombinační hru a několikrát se jim podařilo naše hráče pěkně vyšachovat. První třetinu vyhrál Starhill 2:0
                        a druhou 3:0. Našim se podařilo snížit dvakrát a to až ve třetí třetině. Bylo to na 1:7 a posléze na 2:8. Poslední slovo měli hráči
                        Starhillu. Zápas tak skončil 9:2 pro Starhill.
                            Do zápasu s FBS šli naši hráči s vědomím, že podobné chyby jako v předešlém zápasu už nemohou dopustit. Hra byla
                        od začátku velice opatrná, protože oba týmy měli stejný počet bodů a výhra je posouvala dál. Oba týmy těžili z dobrých obran
                        a jistých zákroků brankářů. V první ani v druhé třetině gól nepad a rozhodovalo se tak v poslední dvanáctiminutovce.
                        V té se prosadil jako první po chybě olomoucké obrany Jirka Pischl. Přihrával mu Ondra Frank. Čas 5:12. Ovšem hned po buly
                        se vrhli olomoučtí do útoku a po dorážce do prázdné brány bylo bleskově vyrovnáno. Hráči si uvědomili, že kdo chce strhnout vítězství
                        na svou stranu, tak musí přidat ještě o něco víc. Hra se tím pádem více otevřela a našim se podařilo vstřelit další gól. Bylo to
                        v čase 8:08. Přihrával Jirka Klega a střílel Lukáš Nalepa. Zbylé čtyři minuty hráči FBS tlačili a zkoušeli i hru bez brankáře, ale
                        vyrovnat se jim nepovedlo. Litovel se tak po výhře 2:1 posunula z 10. na 8. příčku.
                                                                                                                                                                      J.Skála

FBC TJ Tatran Litovel - FBC Starhill    2:9 (0:2, 0:3, 2:4)
                        FBC TJ Tatran Litovel - FBS Olomouc B    2:1 (0:0, 0:0, 2:1)

Sestava: G-Jakub Valouch, G-Jiří Skála, C-Martin Štoppl, Jiří Klega, Radek Binar, Lukáš Nalepa, David Trávníček, Ondřej Frank,
                                          Milan Mlatečka, Jindřich Maksant, Lukáš Říha, Marek Frank, Jiří Pischl

7.2.2011 -      Muži doma vybojovali 3 body

Včera naši muži doma odehráli další dva zápasy OL ligy. V prvním se střetli s mohelnickým Sokolem a ve druhém s týmem
                        FBK Jeseník. Oba tyto týmy mají ambice na nejvyšší příčky, a proto se diváci mohli těšit na zajímavé zápasy.

Proti Mohelnici nezačali naši muži nejlépe. Nedařilo se jim dostat do tempa a již ve třetí minutě inkasovali. Hráči Mohelnice
                        se snažili co nejrychleji napadat a tato taktika se jim vyplatila. V sedmé minutě zvýšili náskok na dvě branky. Zápas pro oko
                        diváka nebyl moc atraktivní. Mohelničtí hráči chodili tvrdě do soubojů, ale na druhou stranu k zemi padali jak přezrálé hrušky.
                        V jedenácté minutě se podařilo našim snížit zásluhou Martina Štoppla. První třetina tak skončila 2:1 pro Sokol. Ve druhé třetině
                        se skóre měnilo pouze během dvou minut. 3:29 Mohelnice zvyšuje na 3:1. 4:25 Martin Štoppl opět snižuje na rozdíl jediné branky.
                        A 5:19 Mohelnice zase vede o dvě branky. Po dvou třetinách byl tedy stav zápasu 4:2 pro Mohelnici. Ve třetí třetině se naši snažili
                        vyrovnat, ale nedařilo se jim. Ke konci třetiny už dost otevřeli hru a Mohelnice toho využila ke vstřelení dalších dvou branek.
                        Konečný výsledek tak byl 6:2 pro Mohelnici.

Zápas s Jeseníkem sliboval velký boj. Jeseník prohrál v prvním zápase s Uničovem 3:1 a určitě se nechtěl vracet do hor
                        s nulovým výsledkem. Zápas se začal hned od začátku vyvíjet ve svižném tempu a to bylo pro hráče i diváky dobře. Jako první otevřeli
                        skóre naši hráči. V přesilovce se po pěkné kombinaci prosadil Jirka Pischl. V čase 10:04 byl náš Lukáš Nalepa vyloučen a včase
                        11:12 k němu přibyl i Martin Štoppl. Jeseník tak měl výbornou šanci na vyrovnání a té využil v čase 11:29. První třetina tak skončila
                        vyrovnaně. Na začátku druhé třetiny, kdy Martin Štoppl ještě pobýval na trestné lavici, se Jeseník dostal střelou přes obránce
                        do vedení. Naši hráči se rychle oklepali a za 35 vteřin bylo vyrovnáno. Autorem branky byl Ondra Frank. V čase 4:31se prosadil
                        Martin Štoppl a naši znovu vedli. Za minutu a jednu sekundu Litovel vedla 4:2. Tvrdou střelou zvyšoval Jirka Klega. Hráči Jeseníku
                        své zbraně nesložili a za necelou minutu snížili. Další branky již druhá třetina nepřinesla. Ve třetí třetině se tlak Jeseníku
                        stupňoval. V závěru zkoušeli hru bez brankáře. Několikrát zazvonila i tyč, ale gól se jim vstřelit nepodařilo. Naši muži se tak postarali
                        o příjemné překvapení 13. kola, když porazili Jeseník 4:3.
                                                                                                                            J.Skála

FBC Sokol Mohelnice - FBC TJ Tatran Litovel    6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
                        FBC TJ Tatran Litovel - FBK Jeseník    4:3 (1:1, 3:2, 0:0)

Sestava: G-Jakub Valouch, G-Jirka Skála, C-Martin Štoppl, Lukáš Říha, David Trávníček, Jirka Pischl, Radek Binar, Marek Frank,
                                          Jirka Klega, Milan Mlatečka, Lukáš Nalepa, Ondra Frank, Jindra Maksant

9.1.2011 -      Muži dovezli z Hranic 6 bodů

Dnes se našim mužům podařilo zopakovat herní výsledek jako v posledním kole loňské sezóny. A to porazit jak Lipník tak Hranice.
                        Loni si tím naši muži zachránili ligovou příslušnost a letos to našim mužům přineslo vzdálení od sestupových míst. Ale půl sezóny
                        je ještě před námi. Pojďme si tedy říci, jak vše probíhalo.

Jako první změřili naši hráči síly s týmem FBC Hunters Lipník. Lipník měl jen jeden bod a v případě vítězství by se na naše muže
                        dotáhnul. Naši muži šli do zápasu s jasným cílem vyhrát a vzdálit se tak sestupovým vodám. Hned od začátku zápasu byla Litovel
                        aktivnějším mužstvem a branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Již ve druhé minutě se prosadil Jirka Klega a o minutu později
                        Jindra Maksant. Litovel tak vedla 2:0. V deváté minutě se prosadil Jirka Pischl a o dvě minuty později Ondra Frank. Výbornou třetinu
                        našich mužů zakončil gólem 32 sekund před konce opět Jirka Klega. Po první třetině byl stav skóre 5:0 pro Litovel. Druhá třetina byla
                        vyrovnanější jak herně tak v počtu branek. V desáté minutě se trefil Ondra Frank a soupeř se poprvé prosadil minutu před koncem
                        druhé třetiny. Litovel - Lipník 6:1 po dvou třetinách. Ve třetí třetině převzali opratě opět naši hráči. Prosadil se Jirka Klega, Ondra
                        Frank, Jindra Maksant a Jirka Pischl. Soupeř se prosadil jen jednou a celkové skóre zápasu tak činilo 10:2 pro Litovel. Hattrick dal
                        Jirka Klega a Ondra Frank.

Proti Hranicím už jednou v této sezóně naši muži hráli a slavili vítězství 5:4. Jenže pro neoprávněný start našeho hráče byl
                        výsledek kontumovám 5:0 pro FbC Orel Hranice. Pokud by naši muži v tomto zápase vyhráli, tak by se dotáhli bodově právě
                        na hranické Orliy. Zápas byl od samého začátku velice vyrovnaný. hra se přenášela z jedné strany na druhou a soupeři se střídali
                        v držení míčku. Svou zásluhu na tom měli i oba brankáři. První třetina skončila 0:0. Druhá třetina začala přesně tak jak první skončila
                        a to vyrovnanou hrou. Hráčům začínalo být pomalu jasné, že gólová smršť z prvního zápasu se opakovat nebude. Kdo dá gól, ten
                        bude na koni. Už to vypadalo, že druhá třetina skončí zase remízou, ale Jindra Maksant gólem minutu před konce strhl vedení
                        na stranu Litovle. Hráče Hranic vstřelená branka zaskočila a než se stihli dostat do tempa, tak Marek Frank zvýšil vedení našich
                        mužů na 2:0. Tento gól padl deset sekund před koncem. Do třetí třetiny tak naši hráči vstupovali s dvoubrankovým vedením, ale
                        hráči Hranic ještě zbraně nesložili. Zápas by stále napínavý, šance se střídaly, ale góly nepadaly. Tři munuty před koncem si
                        Hranice vzaly oddechový čas a zkusil hru bez brankáře. Jejich tlak se zvýšil, ale góla ne a ne dát. Minutu a půl před koncem utekl
                        Jirka Pisch soupeřům a střelou do prázdné branky pečetil vítěztví Litovle. Hranice pak ještě zkoušeli vstřelit čestný gól, ale Jirka
                        Skála míček za svá záda nepustil. Litovel si tak připsala další tři body po výhře 3:0.
                                                                                                                                                                        J.Skála

FBC TJ Tatran Litovel - FBC Hunters Lipník    10:2 (5:0, 1:1, 4:1)
                        FbC Orel Hranice - FBC TJ Tatran Litovel        0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

Sestava: G-Jakub Valouch,G-Jirka Skála, C-Martin Štoppl, Radek Binar, Marek Frank, Jirka Klega, David Trávníček, Ondra Frank,

Jindra Maksant, Lukáš Říha, Jirka Pischl

16.12.2010 - 4 body pro litovelské muže jsou velmi krásnou Mikulášskou nadílkou

Hrálo se u nás na domácí palubovce, narozdíl od prvního kola OL. Ligy mužů jsme se zde pochlapili o poznání více.

Tým FBC Spartak Přerov C by se zdál být pro nezkušeného sázkaře jasným favoritem v duelu s Litovlí. Z jeho výsledků byla
                        ale patrná určitá nejistota a labilita předvedených výkonů. Byli jsme si vědomi, že toho musíme využít a tak se i stalo.
                        Zápas začal v ostrém tempu se střídavým náporem Spartaku. V prvním vyloučení jsme výborně bránili a po úniku v oslabení
                        otevřel skóre J. Klega – 1:0. V druhé půlce třetiny poté dvakrát zaskočil brankáře Přerova J. Pischl a pro litovelské borce to vypadalo
                        velmi nadějně. Hráči soupeře přesto nepropadali panice, i když na konci první třetiny byl stav 3:0 pro Litovel.
                        Klasická popauzová nesoustředěnost nás stála snížení na 3:1 hned v první minutě druhé třetiny. I přes dobrý výkon obou celků kdy
                        se hrálo nahoru – dolů, v této části utkání gól nepadl + ubránili jsme dvě oslabení.
                        Začátek poslední třetiny byl z naší strany hodně nervózní a po právu jsme inkasovali na 3:2. Přerov byl tím pádem patřičně nabuzen
                        a hodně tlačil. Naštěstí tři minuty nato odpověděl M. Frank a poslal Litovel do uklidňujícího dvoubrankového vedení. Na závěr zápasu
                        ještě hráči Spartaku faulovali a vyfasovali menší trest, míček byl na našich čepelích a my jsme v poklidu dohráli perfektně započatý
                        zápas.

Druhý popolední zápas s SK K2 Sportcentrum Prostějov předznamenával rivalitu a hlavně vyšší fyzickou náročnost.
                        První třetina nezačala pro nás vůbec dobře. Hned po 14 vteřinách jsme inkasovali smolný gól a to bohužel Prostějov hodně nakoplo
                        a bylo vidět, že se snaží zápas ukončit hned po první třetině. K2 roztahovala hru po celém hřišti a vytvářela si dostatek prostoru
                        pro průnik středem, což se dalo obtížně bránit.
                        Prostřední část začala zhurta: O. Frank vyrovnává 0:24, za minutu a půl se prosazuje K2 z přesilovky a 14 vteřin nato se prosazuje i
                        druhý z bratrů Frankových - 2:2, 18 vteřin nato po přesné střele se K2 opět ujala vedení. Na góly se ve druhé třetině hrálo opravdu jen                         něco málo přes dvě minuty. I přes převahu a větší držení míčku Prostějov nebyl sto dát branku. Obrana fungovala a jako vždy se
                        u soupeřů začala objevovat nervozita a bylo jasné, že s horkou hlavou se hraje velmi špatně. V přestávce před poslední částí si
                        frustrovaný J. Kroupa dokonce dovolil drobný komentář k dění na hřišti, za který večer určitě nedostal od Mikuláše žádnou nadílku.
                        Konečná třetina skýtala mnoho nepřesností a faulů na obou stranách. Ze standartní situace využil přesilovku O. Frank a bylo
                        srovnáno 3:3. Pár minut poté využil hráč K2 trestné střílení za spornou situaci a opět jsme museli dotahovat.
                        Bylo to pro naše borce velmi fyzicky náročné nicméně vyrovnání přišlo v závěru z hole M. Franka.
                        Po špatném začátku zápasu jsme byli rádi za remízu. Celkově 4 bodíky a příjemná neděle.